مگ می | MagMe
how-low-will-bitcoin-go
بازدید 528
مگ می تیم 694 روز پیش
بدون دیدگاه

بیت کوین در سال 2022 چقدر می تواند پایین بیاید؟

سال 2022 دوره سختی برای کاربران کریپتو بخصوص بیت کوین بوده است، اما ممکن است اتفاق های بیشتری در راه باشد.

اگرچه بیت کوین در نوامبر 2021 در اوج ارزش خود در حال افزایش بود، اما سال 2022 داستان کاملاً متفاوتی بود. بیت کوین به طور قابل توجهی سقوط کرد و سرمایه گذاران و علاقه مندان را هم شوکه کرد و هم متضرر نمود.

اما آیا به پایان این مصیبت دلخراش رسیده‌ایم یا ممکن است اوضاع برای بیت‌کوین بدتر شود؟ بیت کوین در سال 2022 چقدر می تواند ریزش داشته باشد؟

پاییز قبلی بیت کوین

اگرچه بیت کوین در ژانویه 2022 سقوط کرد، سقوط آن در می 2022 شدیدتر بود. بازار کریپتو در نتیجه عوامل مختلفی از جمله رکود بازار سهام سنتی، تورم افسارگسیخته و افزایش هزینه های انرژی در سراسر جهان سقوط کرد. اما بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هنوز نتوانسته اند از این وضعیت خارج شوند. بین آوریل و می 2022، بیت کوین بیش از 10000 دلار از ارزش خود را از دست داد و از آن زمان تا کنون به کاهش خود ادامه داده است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن دقیقاً بالای 20000 دلار است، اگرچه قبلاً چندین بار به زیر این علامت رسیده است.

نمودار بیت کوین از آوریل تا ژوئن 2022

اگرچه 20000 دلار به هیچ وجه عدد کمی نیست، بیت کوین در حال حاضر در پایین ترین نقطه قیمت خود از سال 2020، قبل از رونق ارزهای دیجیتال قرار دارد. به همین دلیل است که سرمایه‌گذاران اکنون بسیار نگران هستند، زیرا نمی‌دانیم بازار نزولی کریپتو تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. بنابراین، مسیر چگونه است؟ آیا قیمت بیت کوین در آینده بالاتر از آنچه اکنون است خواهد بود و اگر نه، چقدر می تواند پایین بیاید؟

همچنین مطالعه کنید :  بعد از استخراج 21 میلیون بیت کوین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مسیر بیت کوین در 2022

همانطور که در مورد اکثر ارزهای رمزپایه وجود دارد، هیچ راهی برای اطلاع قطعی وجود ندارد که قیمت بیت کوین در ماه های آینده چگونه تغییر خواهد کرد. متاسفانه، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که پیش بینی کنیم. بنابراین، پیش‌بینی قیمت کلی بیت‌کوین چگونه است؟

اینجاست که همه چیز از یک حد به حد دیگر می رود. از یک طرف، برخی از کارشناسان اظهار می کنند که بیت کوین می تواند یک بهبود معجزه آسا داشته باشد، در حالی که برخی دیگر از نابودی بیت کوین مطمئن هستند. به عنوان مثال، Changelly پیش بینی می کند که بیت کوین می تواند در سال جاری به حداکثر قیمت 41180.91 دلار برسد، که مطمئناً یک خبر خوب برای سرمایه گذاران خواهد بود. برخی حتی تا آنجا پیش می‌روند که می‌گویند می‌تواند فراتر از این باشد، اما توجه به این نکته مهم است که این امر گاهی بیش از هر چیز دیگری می‌تواند ناشی از تفکر رویایی باشد.

حال، بیایید به جنبه های کمتر هیجان انگیز نگاه کنیم. در حالی که اساساً غیرممکن است که بیت کوین امسال یا به زودی به صفر برسد، منتقدان در گفتگو با تایم اظهار داشته اند که ممکن است طی چند ماه آینده به 10000 دلار نیز برسد. باز هم، 10000 دلار مبلغ کمی نیست، اما نسبت به ارزش بیت کوین، این خبر بسیار بدی خواهد بود و باعث آسیب مالی بیشتر به سرمایه گذارانی می شود که قبلاً سرمایه زیادی را از دست داده اند. با این حال، برخی بر این باورند که این پایین ترین سطح خواهد بود و با یک بازگشت نهایی همراه خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید :  بعد از استخراج 21 میلیون بیت کوین چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مسیر قیمت بیت کوین همیشه نامشخص خواهد بود

ممکن است فکر کنید که پیش‌بینی‌های مربوط به قیمت بیت‌کوین که در اینجا مورد بحث قرار گرفت، در همه جا وجود دارد، و این کاملاً درست است. از آنجایی که بیت کوین مجازی است و توسط هیچ نوع ذخیره ای پشتیبانی نمی شود، قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. این، متأسفانه، ایجاد پیش‌بینی دقیق قیمت بیت‌کوین را غیرممکن می‌کند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که بازار پس از این سقوط تکان دهنده بهبود یابد، اما هیچ چیز در بازی کریپتو مشخص نیست.

توجه:

این مقاله صرفا جهت اطلاعات عمومی نگارش شده است، و تیم مگ می هیچ گونه استفاده تجاری و سود و زیان را به عهده نمی گیرد.

بخش تبلیغات

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *